(čeština) Ochrana osobních údajů

Sorry, this entry is only available in Czech.

Prohlášení o Ochraně osobních údajů

Vážení uživatelé našich webových stránek,

věnujte prosím čas přečtení informací o ochraně osobních údajů. Dovolujeme si vás informovat, že provozovatelem těchto webových stránek je společnost Salva Guarda Service a.s., Muchova 242/2, 160 00 Praha – Dejvice, Česká republika, IČ: 24154644, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 17492 (dále jen „společnost Salva Guarda Service a.s.“).

Vaší návštěvou webových stránek www.grandhotelsalva.cz (dále jen „stránky“) potvrzujete svůj souhlas s níže uvedenými podmínkami jejich užívání a se zásadami a pravidly ochrany osobních údajů a soukromí stanovenými společností Salva Guarda Service a.s.

Proč shromažďujeme informace?

Informace jsou shromažďovány s cílem usnadnit proces rezervace mezi zákazníkem a poskytovatelem ubytovacích služeb, společností Salva Guarda Service a.s. Zároveň se vám snažíme maximálně usnadnit používání webových stránek a zvýšit uživatelský komfort. Soubory cookies nám umožňují analyzovat návštěvnost webových stránek a lépe cílit reklamu. Věnujeme maximální péči k zabezpečení těchto informací.

K jakým účelům shromažďujeme informace?

  • Průběh nebo podpora činnosti rezervačního procesu.
  • Statistické používání systému k jeho možnému vylepšení.
  • Analýza návštěvnosti a remarketing.
  • Není žádné jiné použití shromážděných informací, především informace nejsou nikdy předány bez souhlasu třetím stranám.

Kdo má přístup k některým nebo všem shromážděným informacím?

  • Poskytovatel ubytovacích služeb, u něhož se bude realizovat vaše rezervace.
  • Poskytovatel webových stránek.
  • Poskytovatel rezervačního systému společnost PREVIO s.r.o. se sídlem Lihovarská 1060/12, 190 00 Praha 9, Česká republika, IČ: 259 75 234. Společnost PREVIO s.r.o. poskytuje společnosti Salva Guarda Service a.s. online hotelový rezervační a recepční systém.

Jaký přístup garantujeme našim návštěvníkům ke shromážděným informacím, které se jich týkají?

Soukromí a důvěrnost uživatelských informací je důležité. Zavázali jsme se k zachování soukromí a zabezpečení vašich uživatelských informací.

Přístup ke všem shromážděným informacím je vám, uživatelům našich webových stránek, umožněn kdykoliv na požádání.

Pokud jste přesvědčeni, že naše webové stránky nebo systémy shromáždily nesprávné informace, nebo chcete jakékoliv informace rozporovat, nebo smazat, prosíme, kontaktujte nás na e-mailové adrese: info@grandhotelsalva.cz.

Zabezpečené rezervace

Jestliže se rozhodnete vytvořit online rezervaci na stránkách, budete odkázáni na rezervační rozhraní a rezervační systém poskytnutý společností PREVIO s.r.o. Všechny informace zaslané do těchto stránek jsou v SSL relaci, šifrované a chráněné před prozrazením třetím stranám.

Dear guests,

Grandhotel Salva is permanently closed since March 6, 2022.

It was a great pleasure for us to be able to renovate the historical building U Černého orla (The Black Eagle) and turn it into a hotel again, which reconnected the building with a tradition that goes all the way back to 1715. We would like to thank you for all the times you chose our hotel stayed with us when visiting the royal town of Litoměřice.

The Grandhotel Salva team