Kariéra

RECEPČNÍ DO GRANDHOTELU SALVA****

Jsi komunikativní, máš příjemné vystupování a láká tě práce v hotelnictví? Máš výborné organizační schopnosti a jsi flexibilní? Pak se skvěle hodíš do Grandhotelu SALVA na pozici recepční/ho.

  1. Chci vědět víc

    Jaká bude náplň tvé práce?

    Všechny činnosti recepce, příjem a zpracování rezervací, aktivní prodej, výpomoc kolegům. Zkušenost na této pozici v zařízení obdobné úrovně výhodou.

    Požadujeme:

    • znalost anglického jazyka slovem i písmem
    • znalost MS Office
    • zkušenost se systémem HotelTime a Previo vítána
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • výborné organizační a komunikační dovednosti
    • příjemné a reprezentativní vystupování
    • flexibilitu
    • pracovní nasazení
    • trestní bezúhonnost

    Co nabízíme:

    • možnost seberealizace
    • kvalitní zázemí pro zaměstnance
    • stabilní pracovní podmínky
    • školení a vzdělávací kurzy
    • zaměstnanecké benefity
    • nástup možný ihned
    • nástupní plat 22 000 Kč čistého

    Pokud tě výše uvedená pozice zaujala, zašli nám strukturovaný životopis na email info@grandhotelsalva.cz.