Snídaně Litoměřice

Snídaňové švédské stoly

Každé ráno pro vás připravujeme snídaňové menu formou švédských stolů. Připravené jsou pro vás čerstvé sýry, mléčné výrobky, uzeniny, pomazánky, džemy, ovoce a zelenina. Slané i sladké pečivo putuje na stoly přímo z hotelové pekárny. Většina položek pochází z domácí produkce, od regionálních dodavatelů a z vlastní farmy. Zajímavostí je domácí med, který vytéká z plástve přímo do sklenice.

Součástí snídaňových švédských stolů jsou teplé pokrmy, z nichž můžete objednávat míchaná vajíčka na másle, vajíčka do skla, toasty, volské oko, hemenex, omeletu se sýrem či pancakes. Rovněž vám servírujeme míchaná vajíčka na cibulce a slanině a omeletu s cibulkou a slaninou.

Čerstvá káva, čaj a domácí limonády

Ve snídaňové nabídce nechybí tradiční káva J. J. DARBOVEN, čaje značky Ronnefeldt a čerstvé čaje černé, zelené, ovocné, mátové či zázvorové, ze studených nápojů domácí limonády (bezová, levandulová, borůvková, řernorybízová, červenorybízová, aróniová a višňová).

Vážení hosté,

Grandhotel SALVA je od května 2020 trvale uzavřený.

Velmi nás těší, že se nám podařilo rekonstruovat dům U Černého orla, který znovu mohl sloužit jako hotel a navázat tak na tradici sahající až do roku 1715. Rádi bychom vám poděkovali, že jste si k nám našli cestu a pro svůj pobyt v královských Litoměřicích si vybrali právě náš hotel.

Restaurant CAPRA, který sídlí ve stejném objektu, je i nadále otevřený a vy se tak můžete těšit na originální koncept restaurace a baru.

Tým Grandhotelu SALVA